Üst Yönetim

 
Ertunç Soğancıoğlu

Ertunç Soğancıoğlu

Murahhas Aza-Genel Müdür
 
Gülnur Oğulmuş

Gülnur Oğulmuş

Genel Müdür Yardımcısı
Serpil Koçak

Serpil Koçak

Genel Müdür Yardımcısı
Şinasettin Atalan

Şinasettin Atalan

Direktör
 
 
İlker Arslan

İlker Arslan

Genel Müdür Yardımcısı
 

Şinasettin Atalan

Şinasettin Atalan

Yönetim Kurulu Üyesi

1969 yılında doğmuştur. Lise eğitimini Eskişehir Atatürk Lisesinde tamamladıktan sonra 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Kariyerine Ticaret Hukuku ve Sermaye Piyasası Hukuku alanlarında avukatlık yaparak başlamıştır.

2000-2004 yılları arasında, bünyesinde GSD Yatırım Bankası A.Ş., GSD Faktoring A.Ş., Tekstil Finansal Kiralama A.Ş.’yi barındıran GSD Holding A.Ş.’de çalışmıştır.

Eylül 2004 tarihinden itibaren katıldığı Doğan Holding A.Ş. iştiraki olan Doruk Faktoring A.Ş.’de Hukuk Müşaviri olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Doğan Yatırım Bankası Yönetim Kurulu üyesidir. Evli ve 2 kız babasıdır.

İlker Arslan

İlker Arslan

Genel Müdür Yardımcısı

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 1999 yılında tam burslu olarak mezun oldu. İzmir Ekonomi Üniversitesinde Finans Ekonomisi Yüksel Lisans programını 2006 yılında, Ekonomi doktora programını ise 2013 yılında tamamladı. Doktora çalışmaları sırasında misafir araştırmacı olarak İtalya’da Marche Polytechnic Üniversitesinde bulundu. Doktora programından “Banka Davranışlarının Ekonomik İstikrar Üzerindeki Etkisi. Etmen Tabanlı Bir Modelleme” konulu tez çalışması ile mezun oldu.

Bugüne kadar çeşitli bankalarda Teftiş Kurulu, Kurumsal Bankacılık, Ürün Yönetimi, Proje Finansmanı ve Risk Analitiği bölümlerinde görev aldı. Ayrıca üretim sektöründe İç Denetim bölümünde çalıştı. Türkiye’deki çok uluslu bir danışmanlık şirketinin veri bilimi araştırma geliştirme faaliyetlerini yönetti. Akademik makalelerin yanı sıra veri bilimi ve programlama alanında iki adet kitap yayınladı.

Ertunç Soğancıoğlu

Ertunç Soğancıoğlu

Murahhas Aza-Genel Müdür

1980 yılında A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat-Maliye Bölümünden mezun olmuştur. T. Emlak Kredi Bankasında Müfettiş, Şube Müdürü, Krediler Müdürü, Kredi Daire Başkanı ve Ticari Krediler Koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Bu dönem içerisinde T. Emlak Bankasını temsilen Ataköy Otelcilik A.Ş. ve Ataköy Turizm A.Ş.’de Denetim Kurulu üyelikleri, yine Ataköy Otelcilik A.Ş., Emlak Pazarlama A.Ş. ve Arap Türk Bankasında Yönetim Kurulu Üyelikleri yapmıştır.

1996 yılında kendi isteği ile T. Emlak Bankasından ayrılarak özel sektöre geçmiştir. Atlas Faktoring Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, HMB Finansal Kiralama A.Ş., Güney Turizm A.Ş., HMB İnşaat A.Ş. ve Atlas Döviz A.Ş. gibi şirketlerde yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır.

2001 yılından itibaren Doruk Faktoring A.Ş.’de Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. Ayrıca halen Doğan Yatırım Bankası A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Doruk Finansman A.Ş.’de Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği görevlerini yürütmektedir.

Bu dönem içerisinde; Hürriyet Gazetecilik, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği ve Beşiktaş Futbol Yatırımları A.Ş. gibi önemli kurumlarda Yönetim ve İcra Kurulu üyeliklerinde bulunmuştur.

Gülnur Oğulmuş

Gülnur Oğulmuş

Genel Müdür Yardımcısı

1987 yılında ODTÜ Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. Doğan Holding bünyesinde Türk Dış Ticaret Bankası A.Ş.’nde çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra 2001 yılından itibaren Doruk Faktoring bünyesinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. Kurumsal Bankacılıktan, Operasyona ve Eğitim Uzmanlığına uzanan 30 yılı aşkın geniş tecrübe yelpazesiyle halen Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdürmektedir.

Serpil Koçak

Serpil Koçak

Genel Müdür Yardımcısı

1984 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Belediyesi İstanbul Su ve Kanalizasyon İşlerinde kısa bir süre kontrolör olarak çalışmıştır. 1985-1996 yılları arasında T.C. Maliye Bakanlığında Vergi Denetmeni olarak çalışmıştır.

1997-2002 yılları arasında Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’de vergi uzmanı ve Denetim Müdürü olarak çalışmıştır. 2002’den bu yana Doruk Faktoring A.Ş.’de Genel Müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Yeni bir dünya, yeni bir çehre: Doruk Faktoring sizlerle…

Kurulduğu 1999 yılından beri Türk Finans Dünyası’nın önemli kuruluşlarının içerisinde yer alan Doruk Faktoring, 2017 yılında, yeni organizasyon yapısı ile başlattığı değişim ve inovasyon çalışmalarını kurumsal çehresini yenileyerek devam ediyor.

Doğan Holding güvencesiyle yatırımcılarına geniş bir hizmet portföyü sunan Doruk Faktoring olarak, inovasyon çalışmalarımız kapsamında sizlere yeni kurum kimliği ve yeni web sitesini sunmaktan gurur duyuyoruz.

22 yıldır, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek ürettiğimiz dinamik çözümlerle Türkiye Faktoring piyasasının en önemli markalarından biri olduğumuzun bilinciyle, her zaman geleceğe ve teknolojiye güler yüz ve kararlılıkla bakıyoruz.

Bakmaya devam edeceğiz.