Misyon & Vizyon

Vizyonumuz,
Müşterimizi merkeze koyarak, onlara sağladığımız dinamik ve inovatif çözümlere yenilerini eklemek ve geçmişten aldığımız gücü yine güçlü hizmet anlayışımızla zirveye taşımak.

Misyonumuz,
Türkiye ekonomisi içerisinde katma değer yaratan müşterilerimiz, hissedarlarımız ve çalışanlarımıza sunduğumuz vizyonumuzla hem sektörün gelişimine öncülük etmek hem de ekonomiye sürekli katma değer kazandırmak.

Yeni bir dünya, yeni bir çehre: Doruk Faktoring sizlerle…

Kurulduğu 1999 yılından beri Türk Finans Dünyası’nın önemli kuruluşlarının içerisinde yer alan Doruk Faktoring, 2017 yılında, yeni organizasyon yapısı ile başlattığı değişim ve inovasyon çalışmalarını kurumsal çehresini yenileyerek devam ediyor.

Doğan Holding güvencesiyle yatırımcılarına geniş bir hizmet portföyü sunan Doruk Faktoring olarak, inovasyon çalışmalarımız kapsamında sizlere yeni kurum kimliği ve yeni web sitesini sunmaktan gurur duyuyoruz.

22 yıldır, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek ürettiğimiz dinamik çözümlerle Türkiye Faktoring piyasasının en önemli markalarından biri olduğumuzun bilinciyle, her zaman geleceğe ve teknolojiye güler yüz ve kararlılıkla bakıyoruz.

Bakmaya devam edeceğiz.